Prijswinnaars

Concourswinnaars

2018 Maya Touray
Koen van Tilborg 
2017 Thomas Prechal 
2016 Mayte Levenbach 
2015 Charlotte Spruit 
2014 Marjolein Spruit
2013 Ursula Skaug 
2012 Tejas Ziegler 
2011 Henrike Tuyl
2010 Daniel Leenders
2009 Lisa Eggen
2008 Martin Oei
2007 Elise Besemer
2006 Eline Wille
2005 Emily Hyde
2004 Floris Faber
2003 Sumire Hara
2002 Lauri Bruins
2001 Eva Petrarca
1999 Anatoli (Tolja) Kotchebine

Categoriewinnaars 2018

Categorie A:
Spelen van een Nederlandse
compositie
Josephine Hui-En Teguh piano

Beste spelende ensemble

Simon Delorme
Jeroen Schrader
zang
piano
6 t/m 8 jaar 
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Maya Touray
Adinda van Delft
Arda Naci
piano
piano
cello
10 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs (ex aequo)

Ripley Looyé
Marcel Sutedja
Elizabeth Rouckhadze
Lilian Touray

zang
viool
viool
cello

11 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs
Koen van Tilborg
Sieger Jöbsis
Zoé Alonso Dray
harp
piano
piano
12 en 13 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Rosa Prins
Josephine Hui-en Teguh
Ruben Abrahamse
viool
piano
viool 
14 t/m 17 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Marc Kentstra
Natanael Djajadi
Valentina Bovendeert
blokfluit
piano
viool
Categorie B:
Marcante Ensemble
Govert van Wijnmuziekprijs
Daniël Leenders
Ana Brandao
Lisa Lotte Grotholt
Dominika Kaczmarczyk
Jurn Tjoa
viool
viool
altviool
cello
piano
 
Ensemble De Forrmule
Maassluise Stimuleringsprijs
Rik Kuppen
Rogier Tamminga
Michiel Wittink
Laura Lumansky
Coraline Groen
piano
cello
altviool
viool
viool

Categoriewinnaars 2017

Ensembles:
Nederlandse compositie:

Valentijn de Graaf
Veronika Dijkstra
Menno Verloop
piano
piano
viool
6 t/m 8 jaar 
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Adinda van Delft
Quinten de Graaf
Maya Touray
viool
viool
piano
9 en 10 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Yilling Liu
Mei-Bing Dong
Lucas Cui
piano
piano
viool
11 en 12 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs
 
Max Valkenburcht
Olga Göschel
Josephine Hui-en Teguh
Zohra Jongerius
piano
viool
piano

13 t/m 15 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Rosa Burger
Pelle van Esch
Menno Verloop 
viool
bastrombone
viool 

Categoriewinnaars 2016

7 en 8 jaar 
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Adinda van Delft
Lucas Cui
Yagi Kanae
viool
viool
viool
9 en 10 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Frances Xia
Josephine Hui-En Teguh
Yiling Liu
piano
piano
piano
11 en 12 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs
Joaquin de la Cruz Tortosa
Maaike van Dijk
Valentijn de Graaf
cello
viool
piano
13 t/m 15 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Mayte Levenbach
Long Long Cheung
Steffie Konink
viool
piano
altviool

Categoriewinnaars 2015

Ensembles:
Nederlandse compositie:
Hobo:
Violin Four
Nelleke Boor
Maria Pedano



6 t/m 8 jaar 
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Adinda van Delft
Quinten de Graaf
Maya Touray
viool
viool
piano
9 en 10 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Aliza Farber
Yifuli Liu
Misha Roukhadze
altsaxofoon
piano
piano
11 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs
Connie Lou
Judith Moulijn
Daan Hidskes
piano
harp
piano
12 en 13 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Benjamin Farber
Nelleke Boor
Iris van Nuland
altsaxofoon
viool
viool 
14 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs
Anuschka Pedano
Frank Monster
Sander Kuitert
altviool
piano
viool
15 t/m 17 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Romy Uijttenboogaart
Eline de Vries
Sybren Holwerda
viool
viool
viool 

Categoriewinnaars 2014

Nederlandse compositie: Rosanne de Boer harp
7 en 8 jaar 
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Josephine Hui-en Teguh
Wlada van der Wilt
Yiling Liu
piano
viool
piano
9 en 10 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Nina Rosbergen
Aliza Farber
Judith Moulijn
viool
piano
harp
11 en 12 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs
Merlijn B. de Vos
Steffie de Konink
Nelleke Boor
cello
altviool
viool
13 t/m 15 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Anuschka Pedano
Sander Kuitert
Frank Monster
altviool
viool
piano
16 t/m 20 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs
Lidewij de Vos
Sebastiaan Margry
Rosanne de Boer
viool
piano
harp

Categoriewinnaars 2013

Ensembles:
Nederlandse compositie:
Amadeae
Rosanne de Boer
strijkkwintet
piano
6 t/m 8 jaar 
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Yifuli Liu
Josephine Teguh
Ruben Abrahamse
piano
piano
viool
9 en 10 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Kaya Gür
Emma van Schadewijk
Kevin Pang
viool
cello
piano
11 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs
Iris van Nuland
Raquel Benito Martinez
Josephien Hosea
viool
zang
viool
12 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs 
Sander Kuitert
Daniëlle Braam
Dominique Braam
viool
cornet
viool
13 en 14 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs
Arthur Baauw
Arthur Baauw
Lucie Luna Hallenga
altblokfluit
sopraanblokfluit
piano
15 t/m 21 jaar
Eerste prijs
Tweede prijs
Derde Prijs
Mark Brandwijk
Maika van de Hulst
Lidewij de Vos
piano
piano
viool